V lete opäť druhý najúspešnejší Slovenský klub

V letnej biatlonovej sezóne 2015 sme obhájili druhú pozíciu v celkovom hodnotení klubov a v Predajnej usporiadali úspešné a pozitívne hodnotené Majstrovstvá Slovenskej republiky v letnom biatlone.

V hodnotení klubov sme vďaka športovým výkonom našich športovcov získali celkové druhé miesto so ziskom 7878,04 bodu. V seniorských kategóriách sa nám podarilo obhájiť prvenstvo a v žiackych kategóriách sme sa umiestnili na druhom mieste. Od celkového prvenstva nás delila len absencia našich pretekárov v juniorských kategóriách. Naši športovci v jednotlivých vekových kategóriách mohli nazbierať maximálne 500 bodov a vďaka ich bodovému zisku obsadili nasledovné pozície:

Žiačky A 10-11 r.:

Kristína Makovínyová I. miesto 500,00 bodov – maximálny bodový zisk (na titulnej fotografii)

Barbora Horniaková 5. miesto 472,31 bodu

Usporiadanie Majstrovstiev Slovenskej republiky sa nám nepodarili len po organizačnej stránke, ale stali sme sa aj tretím najúspešnejším klubom v medailovej bilancii s celkovým ziskom dvadsaťjeden  medailí: sedem zlatých, tri strieborné a jedenásť bronzových medailí.

V závere sa chceme opäť poďakovať všetkým aktívnym členom a podporovateľom našej činnosti za ich výbornú prácu a aktívnu prácu počas celej letnej sezóny 2015.