II. kolo Stredoeurópskeho pohára v biatlone a III. kolo Viessmann pohára v biatlone - Osrblie

II. kolo Stredoeurópskeho pohára v biatlone a  III. kolo Viessmann pohára v biatlone - Osrblie

V sobotu  a nedeľu 22. – 23. februára v Národnom biatlonovom centre v Osrblí sa konalo II. kolo Stredoeurópskeho pohára v biatlone pre dorastenské, juniorské a seniorské kategórie.  Zároveň sa konali aj preteky III. kola Viessmann pohára v biatlone dorastu a dospelých. Klub biatlonu Predajná reprezentovali pretekári, ktorí vo svojich kategóriách skončili v sobotňajších rýchlostných pretekoch  nasledovne:

Kategória muži A 22 – 35 r.    Kazár Peter                          III. m. zo Slovákov I. miesto

Kategória muži B 36 – 45 r.    Horniak Pavol                       II. m.

Kategória ženy B 31 r. a st.    Lehotská Eva                        I. m. (na fotografii)

Bartalská-Niňajová Dana     III.m (na fotografii)

V nedeľňajších vytrvalostných pretekoch, ktoré boli zároveň Majstrovstvami Slovenskej republiky pretekári KB Predajná obsadili:

Kategória muži A 22 – 35 r.     Kazár Peter                        III. m.        zo Slovákov II. miesto

Kategória ženy B 31 r. a st.    Lehotská Eva                        I. m.